€28.43
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021565 P/N: LVS03274 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03274 PrismaSeT-P, Front Panel, ComPacT INS-INV320-630, Fixed Mounting, Vertical, Width=650mm, Height=10 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Front Panel, ComPacT INS-INV320-630, Fixed Mounting, Vertical, Width=650mm, Height=10 Modules
Schneider Electric LVS03274
EAN 3606481873231
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 500mm |
|---|---|
| Höhe | 500mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 600mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | -mm |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 10 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03274 |
|---|---|
| EAN | 3606481873231 |
| ETIM | EC000456 |
| Weight | 1.88 kg |
| Weight (packaged) | 1.88 kg |
Designations
Front Panel Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















