€23.39
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021524 P/N: LVS03157 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03157 PrismaSeT-P, Montageplatte, 3x 1PH+N Zähler,vertikal,Breite=650mm,Höhe=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 3x 1PH+N Meter, Vertical, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03157
EAN 3606481932990
Description
PrismaSeT P. Montageplatte für drei 1-phasige Zähler (1Ph+N) in vertikaler Einbaulage, mit einer Höhe von 6 Moduleinheiten für Schaltschränke mit einer Breite von 650 mm. Pulverbeschichtet in RAL9003 struktur.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 250mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03157 |
|---|---|
| EAN | 3606481932990 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 1.47 kg |
| Weight (Package) | 1.47 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















