€37.02
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021522 P/N: LVS03152 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03152 PrismaSeT-P, Montageplatte, 2x 3PH+N Zähler,vertikal,Breite=650mm,Höhe=9Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 2x 3PH+N Meter, Vertical, Width=650mm, Height=9 Modules
Schneider Electric LVS03152
EAN 3606481871060
Description
PrismaSeT P. Montageplatte für zwei 3-phasige Zähler (3Ph+N) in vertikaler Einbaulage, mit einer Höhe von 9 Moduleinheiten für Schaltschränke mit einer Breite von 650 mm. Pulverbeschichtet in RAL9003 struktur.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 400mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03152 |
|---|---|
| EAN | 3606481871060 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 2.34 kg |
| Weight (Package) | 2.34 kg |
Designations
Mounting plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















