€24.74
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021521 P/N: LVS03124 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03124 PrismaSeT-G, Montageplatte, FuPacT ISFT250,horizontal,Breite=600mm,Höhe=5Module"
Schneider Electric PrismaSeT-G, Mounting Plate, FuPacT ISFT250, horizontal, Width=600mm, Height=5 Modules
Schneider Electric LVS03124
EAN 3606481871145
Description
PrismaSeT G. Montageplatte für einen 3-poligen FuPacT ISFT250 in horizontaler Einbaulage, mit einer Höhe von 5 Moduleinheiten für Schaltschränke mit einer Breite von 600 mm. Pulverbeschichtet in RAL9003 struktur.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 100mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03124 |
|---|---|
| EAN | 3606481871145 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 1.53 kg |
| Weight (Package) | 1.53 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















