€80.11
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021500 P/N: LVS01130 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS01130 PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Screw Connection Plate Set"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Screw Connection Plate Set
Schneider Electric LVS01130
EAN 3606481883452
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adaption für Verdrahtungssysteme |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | 1 |
| Werkstoff | rostfreier Stahl |
| Breite | 200mm |
| Höhe | 37mm |
| Tiefe | 20mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS01130 |
|---|---|
| EAN | 3606481883452 |
| ETIM | EC002625 |
| Weight | 0.87 kg |
| Weight (packaged) | 0.87 kg |
Designations
Linergy LGYE Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















