€249.80
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810019424 P/N: LR3D3365 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LR3D3365 Motorschutzrelais, thermisch, 80-104 A, 1S+1Ö, Kl 10, kein Differenzialschutz"
Schneider Electric Motor protection relay, thermal, 80-104 A, 1NO+1NC, Class 10, no differential protection
Schneider Electric LR3D3365
EAN 3389110345438
Description
TeSys - LRD -Thermisch overbelastingrelais - 104A/1000V - Thermisch instelbereik 80-104A - Klasse 10A - Voor bescherming van 3-fasenmotoren jonger dan 0.06kW@400V. Differentieel apparaat met detectie van fasestoring en onbalans van de belasting. Hij biedt een thermische afstelschijf, een handmatige automatische reset-selector, een testselector voor simulatie van een uitschakel-, reset- en stopknop, een vlaggenindicator en 2 hulpcontacten 1NO+1NC voor foutsignalering. De instellingen worden beschermd door een transparante afdekking die kan worden vergrendeld. Aansluiting met schroefklemmen, deze kan rechtstreeks worden aangesloten op de onderste contactklemmen van 3-polige LC1D09-D38-contactoren. Montage op DIN-rail of schroefbevestiging, gescheiden van de contactor, met gebruik van een klemmenblok LAD7B106 (afzonderlijk te bestellen). Multi-standaarden gecertificeerd (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, ATEX, Marine), Green Premium-compatibel (RoHs/Reach).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einstellbarer Strombereich | 80A |
|---|---|
| Max. Bemessungsbetriebsspannung Ue | 1000V |
| Montageart | Direktanbau |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 1 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | 0 |
| Auslöseklasse | CLASS 10 A |
| Reset-Funktion Eingang | |
| Reset-Funktion automatisch | 1 |
| Reset-Funktion Taster | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LR3D3365 |
|---|---|
| EAN | 3389110345438 |
| ETIM | EC000106 |
| ECLASS | eClass_10_AKF075014 |
| Weight | 0.51 kg |
| Weight (Package) | 0.54 kg |
Designations
Motor current relay Motor protection Motor protection relay Overload relay Protection relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















