€49.88
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810019320 P/N: LP1SK0600JD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LP1SK0600JD Mini-Schütz LP1SK 2p, Spule 12 V DC"
Schneider Electric Mini Contactor LP1SK 2p, Coil 12 V DC
Schneider Electric LP1SK0600JD
EAN 3389110563962
Description
TeSys SK mini-contactor 2P(2NO), voor niet-inductieve belastingstoepassingen tot 12A/690V AC-1 en voor 1-fase motorbesturingstoepassingen tot 6A/690V AC-3 (voor 3-fase motoren moet een extra contactblok LA1SK op de contactor worden gemonteerd). Voorzien van een 12V DC-besturingscircuit zonder inschakelverbruik, aansluiting met schroefklemmen. Voor werksnelheden tot 1200 cycli/uur en omgevingstemperatuur -20/+50°C, biedt deze een hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid. Compact (27mm breed), voor knippen op een 35mm DIN-rail. Aanvullende contactblokken LA1SK (voedingspool, onmiddellijke hulpcontacten) en suppressormodules LA4SK beschikbaar (afzonderlijk te bestellen). Multi-standaarden gecertificeerd (IEC, UL, CSA, CCC, EAC), Green Premium product (RoHS/REACh).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 12V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Anzahl der Öffner als Hauptkontakte | 0 |
| Anzahl der Schließer als Hauptkontakte | 2 |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 12A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-4 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-4 | -kW |
| Bemessungsbetriebsleistung NEMA | -kW |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Breite | 27mm |
| Höhe | 56mm |
| Tiefe | 55.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LP1SK0600JD |
|---|---|
| EAN | 3389110563962 |
| ETIM | EC000066 |
| SCIP | c39a7e5e-6a28-4540-b3bb-b5a727bdce6a |
| ECLASS | eClass_10_AAB718015 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
AC contactor AC power contactor Contactor Contactor module Coupling contactor Delta contactor Heating contactor Heating current contactor Installation contactor Load shedding contactor Magnetic contactor Mains contactor Motor contactor Power contactor Power contactor AC-switching Semiconductor contactor Small contactor Star contactor Star-delta contactor Switching module Tesys
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















