€47.63
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810019319 P/N: LP1SK0600BD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LP1SK0600BD Mini-Schütz LP1SK 2p, Spule 24 V DC"
Schneider Electric Mini contactor LP1SK 2p, coil 24 V DC
Schneider Electric LP1SK0600BD
EAN 3389110563931
Description
Ministycznik TeSys SK, 2-polowy (2NO), do zastosowań z obciążeniem nieindukcyjnym do 12A/690V AC-1, oraz do sterowania silnikami 1-fazowymi do 6A/690V AC-3 (w przypadku silników 3-fazowych na styczniku należy zamontować dodatkowy blok styków LA1SK). Zapewnia obwód sterowania 24V DC bez poboru prądu rozruchowego, podłączenie za pomocą zacisków śrubowych Przy tempie pracy do 1200 cykli/godzinę i temperaturze otoczenia -20/+50°C, zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowa konstrukcja (szerokość 27 mm) do mocowania na szynie DIN 35 mm. Dostępne są dodatkowe bloki styków LA1SK (biegun mocy, chwilowe styki pomocnicze) i moduły tłumiące LA4SK (zamawiane osobno). Certyfikowane w wielu standardach (IEC, UL, CSA, CCC, EAC), Green Premium (RoHS/REACh).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 24V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Anzahl der Öffner als Hauptkontakte | 0 |
| Anzahl der Schließer als Hauptkontakte | 2 |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 12A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-4 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-4 | -kW |
| Bemessungsbetriebsleistung NEMA | -kW |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Breite | 27mm |
| Höhe | 56mm |
| Tiefe | 55.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LP1SK0600BD |
|---|---|
| EAN | 3389110563931 |
| ETIM | EC000066 |
| SCIP | c39a7e5e-6a28-4540-b3bb-b5a727bdce6a |
| ECLASS | eClass_10_AAB718015 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
AC-3 contactor Alternating current contactor Contactor Contactor block Coupling contactor Heating contactor Heating current contactor Installation contactor Load shedding contactor Magnetic contactor Motor contactor Network contactor Power contactor Power contactor AC-switching Semiconductor contactor Small contactor Star contactor Star-delta contactor Star-delta contactor Switch module Tesys
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















