€43.30
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810018700 P/N: LC1SKGC200E7 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LC1SKGC200E7 Mini-Schütz LC1SKGC 2p, 5 A, 400 V AC3, Spule 48 V AC"
Schneider Electric Mini contactor LC1SKGC 2p, 5 A, 400 V AC3, coil 48 V AC
Schneider Electric LC1SKGC200E7
EAN 3389110563009
Description
Stycznik miniaturowy TeSys SKGC, 2-biegunowy (2NO), do zastosowań w obciążeniach nieindukcyjnych do 20A/690V AC-1 i do zastosowań w sterowaniu silnikami 1-fazowymi do 5A/690V AC-3. Zapewnia obwód sterowania 48 V 50/60 Hz AC, przezroczystą pokrywę ochronną zapobiegającą dostępowi od przodu, połączenie za pomocą zacisków śrubowych. Zapewnia wysoką niezawodność i trwałość przy częstotliwości pracy do 1200 cykli/godzinę i temperaturze otoczenia -20/+50°C. Do użytku w panelach modułowych, kompaktowy (szerokość 27 mm), do montażu na szynie DIN 35 mm. Dostępne miejsce na moduł tłumiący LA4SK (zamawiany oddzielnie). Posiada certyfikaty wielu norm (IEC, UL, CSA), jest zgodny z Green Premium (RoHS/REACh). Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 48V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 48V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | -V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC |
| Anzahl der Öffner als Hauptkontakte | 0 |
| Anzahl der Schließer als Hauptkontakte | 2 |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 690V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 20A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-4 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-4 | -kW |
| Bemessungsbetriebsleistung NEMA | -kW |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Geeignet für Reiheneinbau | 1 |
| Breite | 27mm |
| Höhe | 56mm |
| Tiefe | 55.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LC1SKGC200E7 |
|---|---|
| EAN | 3389110563009 |
| ETIM | EC000066 |
| SCIP | c39a7e5e-6a28-4540-b3bb-b5a727bdce6a |
| ECLASS | eClass_10_AAB718015 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
AC-switching power contactor Alternating current contactor Contactor Contactor module Coupling contactor Grid contactor Heating contactor Heating current contactor Installation contactor Load shedding contactor Magnetic contactor Motor contactor Power contactor Semiconductor contactor Small contactor Star contactor Star contactor Star-delta contactor Switching module Tesys Three-phase contactor
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















