€8.58
% €14.64 (41.39% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810017294 P/N: LA4KC1B Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LA4KC1B Beschaltungsmodul, Spezialdiode, 12-24V DC, für LP1K"
Schneider Electric Wiring module, special diode, 12-24V DC, for LP1K
Schneider Electric LA4KC1B
EAN 3389110230185
Description
Moduł tłumiący TeSys K, do styczników LP.K, CA3K, CA4K. Przeznaczony do stosowania w obwodach sterowania 12-24V DC, zapewnia zabezpieczenie diodą zamachową przed przepięciami przejściowymi. Montaż zatrzaskowy na przedniej części stycznika (nie wymaga narzędzi, element spolaryzowany), zawiera wskaźnik LED załączenia zasilania. Sprzedawany w partiach po 5 sztuk. Spełnia wymagania przepisów RoHS/REACh. Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając p roduktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | Diode |
|---|---|
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC/DC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 12V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 12V |
| Betriebsspannung DC | 12V |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LA4KC1B |
|---|---|
| EAN | 3389110230185 |
| ETIM | EC000683 |
| ECLASS | eClass_10_AKF022013 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Auxiliary contactor Contactor Main contactor Motor contactor Power contactor Switching
Login
No reviews found. Share your insights with others.







































































