€1,644.85
% €2,478.77 (33.64% saved)
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810017032 P/N: KSA800EV4254 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric KSA800EV4254 KSA gerades Element, 800A, 2,5m, 4Abgänge, einseitig"
Schneider Electric KSA straight element, 800A, 2.5m, 4 outlets, one-sided
Schneider Electric KSA800EV4254
EAN 3606480005602
Description
Canalis railkokersysteem voor KSA. Het wordt toegepast om het gemiddelde vermogen te verhogen met gesmeerd schuifcontact. De operationele spanning is van 230VAC 50/60Hz tot 690VAC 50/60Hz. De nominale bedrijfsstroom is 800 A bij 35 ℃. Gemonteerd met schroeven in de juiste neutrale positie. Stijgende hoofdrail waarvan het materiaal aluminium en de trunking polariteit is 3L + N + PE. Ontworpen met 4 aftakkingen. Het levert 1,12 µT uitgestraald magnetisch veld. Hij voldoet aan zowel IEC 60439-2 als IEC 61439-6. Het voldoet ook aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 5 |
|---|---|
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 800A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Anzahl der Abgangsstellen | 4 |
| Länge | 2.5m |
| Dehnungsausgleich | 1 |
| Brandschott | |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | KSA800EV4254 |
|---|---|
| EAN | 3606480005602 |
| ETIM | EC002562 |
| ECLASS | eClass_10_ACN417011 |
| Weight | 42.2 kg |
| Weight (Package) | 42.2 kg |
Designations
Accessories BTS Busbar Canalis Indoor use Power rail medium power
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















