€1,849.37
% €2,786.98 (33.64% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810016985 P/N: KSA630DMBL43A Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric KSA630DMBL43A KSA Mehrfachrichtungsänderung, 630A, aufwärts rechts"
Schneider Electric KSA Multiple Direction Change, 630A, upwards right
Schneider Electric KSA630DMBL43A
EAN 3606489511937
Description
Canalis KSA. Richtungsänderung. 630A. Mehrfachrichtungsänderung. hochkant-flach. PE innen, horizontal rechts. Schenkel A, B & C variabel. C-Profil. Polarität 3L + N + PE.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 630A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | -m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | KSA630DMBL43A |
|---|---|
| EAN | 3606489511937 |
| ETIM | EC002561 |
| Weight | 20 kg |
| Weight (Package) | 20 kg |
Designations
BTS Busbar Busbar housing Busbar trunking system Canalis Indoor application Multiple direction change medium power
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















