€71.38
% €107.58 (33.65% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016629 P/N: KNB16CF2 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric KNB16CF2 KN Abgangsadapter, 16A, L+N+PE, für Sicherungen 8,5 x 31,5mm"
Schneider Electric KN Outlet Adapter, 16A, L+N+PE, for fuses 8.5 x 31.5mm
Schneider Electric KNB16CF2
EAN 3606480003257
Description
Dit is een eenfasige aftakeenheid met zekeringhouders voor Canalis KN-railkokersysteem met insteekcontacten. Het wordt gebruikt voor de snelle aansluiting van lasten of secundaire leidingen in overeenstemming met de installatienormen IEC 60364 en voorschriften betreffende TT, TNS en TNC-aardingssystemen. Het is uitgerust met een faseselectiesysteem (L1, L2 of L3 + N + PE). De nominale bedrijfsstroom is 16A. De nominale bedrijfsspanning is van 230 VAC tot 500 VAC 50/60 Hz, afhankelijk van de beveiligingsinrichting. De UPS is uitgerust met een zekeringhouder voor cilindrische NF-zekeringen van het type 8,5x31,5, gG of aM (zekeringen niet meegeleverd). De polariteit van de aftakeenheid is L+N+PE, ontkoppeling door uittrekken. De deur/afdekking kan aan de voorkant open zijn. De aftakeenheid kan loodverzegeld zijn om te voorkomen dat onbevoegden de stroomonderbreker schakelen. Het is geschikt voor TT-, TN-S- en TN-C-aardingssystemen. De kleur is wit RAL 9001. Kabelklem is meegeleverd. De kabel biedt IP41-beschermingsgraad conform EN/IEC 60529. Deze biedt IK08 mechanische impactgraden die voldoen aan EN/IEC 62262. Hij voldoet aan IEC 61439-1 en IEC 61439-6. De software voldoet aan het Schneider Green Premium-ecolabel (RoHS, REACh, Product Environmental Profile, End of Life Instructions).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 2 |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 16A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | 1 |
| Mit Arretierung | 1 |
| Abgangsart | Leitungseinführung |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | sonstige |
| Absicherung | zylindrische Sicherung |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 50mm |
| Breite | 72mm |
| Höhe | 172mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | KNB16CF2 |
|---|---|
| EAN | 3606480003257 |
| ETIM | EC000008 |
| ECLASS | eClass_10_ACN411011 |
| Weight | 0.17 kg |
| Weight (Package) | 0.17 kg |
Designations
BTS Canalis busbar distribution box indoor application outlet adapter power rail small power
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































