€10.18
% €14.85 (31.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810016055 P/N: IMT37318 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37318 Gummidurchführung TET 26-35C Dichtungsbereich M48, Kabel D26-35mm schwarz VPE=25"
Schneider Electric Rubber cable gland TET 26-35C sealing range M48, cable D26-35mm black pack of 25
Schneider Electric IMT37318
EAN 3606480398988
Description
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is zwart van kleur. Het doorvoerrubber is gemaakt van CR (chloropreen), waardoor het resistent en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 25. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Het is kwikvrij.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 35mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 48 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 26mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37318 |
|---|---|
| EAN | 3606480398988 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
cable entry nozzle cable gland cable insert nozzle closure plug compression stopper insert cable glands insert gasket insert nozzle insert pipe nozzle pipe nozzle plastic nipple pressure compensation grommet push nozzle push-in stopper seal nipple sealing plug step nozzle strain relief nipple threaded nipple
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















