€7.95
% €11.59 (31.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016054 P/N: IMT37317 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37317 Gummidurchführung TET 26-35 Dichtungsbereich M48, Kabel D26-35mm, grau, VPE=25"
Schneider Electric Rubber bushing TET 26-35 sealing range M48, cable D26-35mm, gray, pack of 25
Schneider Electric IMT37317
EAN 3606480398971
Description
Przepusty TET są dostępne z dwóch różnych materiałów: gumy etylenowo-propylenowej (EPDM) i gumy chloroprenowej (CR). Oba materiały są odporne na warunki atmosferyczne i temperaturę i mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przepusty te są przeznaczone do całkowicie pyłoszcze lnego i wodoszczelnego uszczelniania kabli, przewodów i rur, np. w samochodach, samolotach, statkach, sprzęcie elektrycznym i hydraulicznym. Urządzenie to jest przepustem i jest koloru szarego. Przepust jest wykonany z CR (chloroprenu), dzięki czemu jest odporny i trwały. To urządzenie jest sprzedaw ane w zestawie po 25 sztuk. Stopień ochrony IP tego urządzenia to IP67, który jest bardzo wysoki. Produkt nie zawiera SVHC (substancji wzbudzających szczególnie duże obawy) oraz rtęci.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 35mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 48 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 26mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37317 |
|---|---|
| EAN | 3606480398971 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Cable bushing Cable entry bushing Cable plug bushing Closure plug Insert plug Pipe bushing Plastic nipple Plug bushing Plug-in bush Plug-in cable bushing Plug-in pipe bushing Plug-in seal Pressure compensation sleeve Screw-in nipple Seal nipple Sealing plug Stepped bushing Strain relief nipple Tension relief plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















