€6.37
% €9.29 (31.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016053 P/N: IMT37315 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37315 Gummidurchführung TET 20-26C Dichtungsbereich M38, Kabel D20-26mm schwarz VPE=25"
Schneider Electric Rubber Feedthrough TET 20-26C Sealing Range M38, Cable D20-26mm black PKG=25
Schneider Electric IMT37315
EAN 3606480398957
Description
Przepusty TET są dostępne z dwóch różnych materiałów: gumy etylenowo-propylenowej (EPDM) i gumy chloroprenowej (CR). Oba materiały są odporne na warunki atmosferyczne i temperaturę i mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przepusty te są przeznaczone do całkowicie pyłoszcze lnego i wodoszczelnego uszczelniania kabli, przewodów i rur, np. w samochodach, samolotach, statkach, sprzęcie elektrycznym i hydraulicznym. Urządzenie to jest przepustem i jest koloru czarnego. Przepust jest wykonany z CR (chloroprenu), dzięki czemu jest odporny i trwały. To urządzenie jest sprzeda wane w zestawie po 25 sztuk. Stopień ochrony IP tego urządzenia to IP67, który jest bardzo wysoki. Produkt nie zawiera SVHC (substancji wzbudzających szczególnie duże obawy) oraz rtęci.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 26mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 38 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 20mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37315 |
|---|---|
| EAN | 3606480398957 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Cable entry gland Cable gland Cable insert gland Closure plug Insert cable gland Insert gland Insert pipe gland Insert plug Insert seal Pipe gland Plastic nipple Plug gland Pressure compensation sleeve Screw-in nipple Sealing nipple Sealing plug Step gland Strain relief nipple Strain relief plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















