€6.18
% €9.01 (31.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016052 P/N: IMT37314 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37314 Gummidurchführung TET 20-26 Dichtungsbereich M38, Kabel D20-26mm, grau, VPE=25"
Schneider Electric Rubber grommet TET 20-26 sealing range M38, cable D20-26mm, gray, pack of 25
Schneider Electric IMT37314
EAN 3606480398940
Description
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is grijs van kleur. De dichtingsring is gemaakt van EPDM, waardoor deze bestendig en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 25. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Als een green premium product is dit apparaat milieuvriendelijk. Het is kwikvrij.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 26mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 38 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 20mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37314 |
|---|---|
| EAN | 3606480398940 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Cable bushing Cable entry bushing Cable plug-in bushing Closure plug Pipe bushing Plastic nipple Plug bushing Plug-in bushing Plug-in cable bushing Plug-in pipe bushing Plug-in seal Plug-in stopper Pressure equalization sleeve Screw-in nipple Seal nip Sealing plug Stage bushing Strangle nipple Strangle stopper
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















