€2.09
% €3.05 (31.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810016051 P/N: IMT37312 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37312 Gummidurchführung TET 14-20C Dichtungsbereich M29, Kabel D14-20mm schwarz VPE=50"
Schneider Electric Rubber Cable Grommet TET 14-20C Sealing Range M29, Cable D14-20mm Black Pack of 50
Schneider Electric IMT37312
EAN 3606480398926
Description
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is zwart van kleur. Het doorvoerrubber is gemaakt van CR (chloropreen), waardoor het resistent en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 50. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Het is kwikvrij.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 20mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 29 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 14mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37312 |
|---|---|
| EAN | 3606480398926 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Cable Bushing Cable Entry Bushing Cable Insertion Bushing Closure Plug Insertion Plug Pipe Bushing Plastic Nipple Plug-In Bushing Plug-In Cable Bushing Plug-In Pipe Bushing Plug-In Seal Pressure Compensation Gland Push-In Bushing Screw-In Nipple Sealing Nipple Sealing Plug Step Bushing Strain Relief Nipple Strain Relief Plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















