€1.64
% €2.39 (31.38% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016050 P/N: IMT37311 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37311 Gummidurchführung TET 14-20 Dichtungsbereich M29, Kabel D14-20mm, grau, VPE=50"
Schneider Electric Rubber grommet TET 14-20 sealing range M29, cable D14-20mm, grey, pack of 50
Schneider Electric IMT37311
EAN 3606480398919
Description
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is grijs van kleur. De dichtingsring is gemaakt van EPDM, waardoor deze bestendig en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 50. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Als een green premium product is dit apparaat milieuvriendelijk. Het is kwikvrij.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 20mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 29 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 14mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37311 |
|---|---|
| EAN | 3606480398919 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Cable entry gland Cable gland Cable insert gland Closure plug Insert plug Pipe gland Plastic nipple Plug-in seal Pressure compensation sleeve Push gland Push-in cable gland Push-in gland Push-in pipe gland Screw-in nipple Sealing nipple Sealing plug Strangle nipple Strangle plug Tiered gland
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















