€1.58
% €2.31 (31.6% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016049 P/N: IMT37308 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37308 Gummidurchführung TET 10-14C Dichtungsbereich M23, Kabel D10-14mm schwarz VPE=50"
Schneider Electric Rubber feed-through TET 10-14C sealing range M23, cable D10-14mm black pack of 50
Schneider Electric IMT37308
EAN 3606480398889
Description
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is zwart van kleur. Het doorvoerrubber is gemaakt van CR (chloropreen), waardoor het resistent en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 50. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Het is kwikvrij.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 14mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 23 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 10mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37308 |
|---|---|
| EAN | 3606480398889 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
cable entry gland cable gland cable insertion gland closure plug insertion cable gland insertion gland insertion pipe gland insertion plug insertion seal pipe gland plastic nipple pressure equalization sleeve push gland screw-in nipple sealing nipple sealing plug strain relief nipple strain relief plug tiered gland
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















