€1.49
% €2.18 (31.65% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016048 P/N: IMT37307 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37307 Gummidurchführung TET 10-14 Dichtungsbereich M23, Kabel D10-14mm, grau, VPE=50"
Schneider Electric Rubber Grommet TET 10-14 Sealing range M23, Cable D10-14mm, grey, pack of 50
Schneider Electric IMT37307
EAN 3606480398872
Description
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is grijs van kleur. De dichtingsring is gemaakt van EPDM, waardoor deze bestendig en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 50. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Dit apparaat is gekwalificeerd als een groen premium product, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen. Het is kwikvrij.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 14mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 23 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 10mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37307 |
|---|---|
| EAN | 3606480398872 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
cable entry gland cable gland cable insert gland closure plug insert cable gland insert gland insert pipe gland insert plug insert seal pipe gland plastic nipple plug-in gland pressure compensation sleeve screw-in nipple sealing nipple sealing plug strain nipple strain plug tiered gland
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















