€1.35
% €1.96 (31.12% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810016047 P/N: IMT37304 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric IMT37304 Gummidurchführung TET 7-10C Dichtungsbereich M19, Kabel D7-10mm, schwarz, VPE=50"
Schneider Electric Rubber grommet TET 7-10C sealing range M19, cable D7-10mm, black, PCK=50
Schneider Electric IMT37304
EAN 3606480398841
Description
Przepusty TET są dostępne w wersjach wykonanych z dwóch różnych materiałów: gumy etylenowo-propylenowej (EPDM) i gumy chloroprenowej (CR). Oba materiały są odporne na warunki atmosferyczne i temperaturę oraz mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przepusty te są przeznaczon e do całkowicie pyłoszczelnego i wodoszczelnego izolowania kabli, przewodów i rur, np. w samochodach, samolotach, statkach, urządzeniach elektrycznych i hydraulicznych. To urządzenie jest przepustem w kolorze czarnym. Przepust jest wykonany z CR (chloroprenu), dzięki czemu jest odporny i trwały. To urządzenie jest sprzedawane w zestawach po 50 sztuk. Stopień ochrony IP tego urządzenia to IP67, co oznacza bardzo wysoki poziom. Ta przepustnica jest wykonana z SVHC (chlorofluoroetylenu). Produkt nie zawiera rtęci.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nenndurchmesser | 10mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 19 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 7mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT37304 |
|---|---|
| EAN | 3606480398841 |
| ETIM | EC000451 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Cable entry socket Cable insertion socket Cable socket Closure plug Insert cable gland Insert pipe socket Insert seal Insert socket Insertion plug Pipe socket Plastic nipple Plug socket Pressure equalization sleeve Screw-in nipple Sealing nipple Sealing plug Stepped socket Strain nipple Strain plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















