€175.09
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810015676 P/N: HMIZSD4G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric HMIZSD4G SD Speicherkarte 4 GB, Klasse 4, für Magelis GTO"
Schneider Electric SD Memory Card 4 GB, Class 4, for Magelis GTO
Schneider Electric HMIZSD4G
EAN 3595864150321
Description
Questo prodotto fa parte della gamma Harmony GTO, un'offerta di schede di memoria per pannelli HMI. La scheda di memoria SD ha una capacità di 4 GB. Il prodotto è compatibile con i seguenti Harmony GTO: HMIGTO2300, HMIGTO2310, HMIGTO2315, HMIGTO3510, HMIGTO4310, HMIGTO5310, HMIGTO5315, HMIGTO6310 HMIGTO e HMIGTO6315. Non è utilizzabile con HMIGTO1300, HMIGTO1310, La classe di velocità è 4 e supporta una velocità di scrittura sequenziale minima di 4 Mbps. Questo prodotto è compatibile con schermi tattili Harmony GTO, HMIGTO1300, HMIGTO1310, HMIGTO2300, HMIGTO2310, HMIGTO2315, HMIGTO3510, HMIGTO4310, HMIGTO5310, HMIGTO5315, HMIGTO6310 e HMIGTO6 315
Documents & Downloads
Product Attributes
| Speicherkapazität | 4GB |
|---|---|
| Ausführung | SD-Card |
| Max. Lesegeschwindigkeit je Sekunde | -MB |
| Max. Schreibgeschwindigkeit je Sekunde | -MB |
Technical data
| P/N (Part Number) | HMIZSD4G |
|---|---|
| EAN | 3595864150321 |
| ETIM | EC001068 |
| SCIP | 092bd25a-b47f-486b-a38a-9450965dc41d |
| ECLASS | eClass_10_ACM647011 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Audio CD Audio CD Recordable Audio CD-RW Blank Audio Recording Medium Blank Blu-ray CD Blank CD Recordable CD Rewritable CD-R CD-RW CD-Rom Compact Disc Recordable DAT Cassette DVD+R DVD+RW DVD-R DVD-RAM DVD-RW Data Storage Digital Compact Cassette Digital Compact Cassette Digital Storage Medium Digital Video Cassette Digital Video Cassette Digital Video Cassette Disc Diskette Flash-Card MD MD Recordable MD/DAT Memory Stick Mini DV Cassette Mini DV Cassette Mini Disc Mini-Disc MiniDisc Multimedia Card PC-CD Recordable PC-CD Rewritable Recordable Mini Disc Recording Medium SD-Card Storage Medium USB Stick Zip Diskette
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















