€157.64
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810015675 P/N: HMIZSD1GS Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric HMIZSD1GS SD-Karte mit 1 GB Speicher"
Schneider Electric SD card with 1 GB storage
Schneider Electric HMIZSD1GS
EAN 3606480687310
Description
Questo prodotto fa parte dei componenti accessori/collegamento per la gamma Harmony GTU. È compatibile con la premium box Harmony GTU. Viene fornito con una memoria di 1 GB.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Speicherkapazität | 1GB |
|---|---|
| Ausführung | SD-Card |
| Max. Lesegeschwindigkeit je Sekunde | -MB |
| Max. Schreibgeschwindigkeit je Sekunde | -MB |
Technical data
| P/N (Part Number) | HMIZSD1GS |
|---|---|
| EAN | 3606480687310 |
| ETIM | EC001068 |
| SCIP | 092bd25a-b47f-486b-a38a-9450965dc41d |
| ECLASS | eClass_10_ACM647011 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Audio CD Audio CD Recordable Audio CD-RW blank Audio recording medium Blank Blu-ray CD Recordable CD Rewritable CD blank CD-R CD-ROM CD-RW Compact Disk Recordable DAT Cassette DVD+R DVD+RW DVD-R DVD-RAM DVD-RW Data storage Digital Audio Cassette Digital Compact Cassette Digital Compact Cassette Digital Video Cassette Digital Videocassette Digital storage medium Disc Diskette Flash Card MD MD Recordable MD/DAT Memory Stick Mini DV Cassette Mini DV Cassette Mini Disc Mini Disk MiniDisc Multimedia Card PC-CD Recordable PC-CD Rewritable Recordable Mini Disc Recording medium SD Card Storage medium USB stick Zip Disk
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















