€3,236.86
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810015477 P/N: HMIDT732 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric HMIDT732 Display 15" Touch Smart Display XGA"
Schneider Electric Display 15" Touch Smart Display XGA
Schneider Electric HMIDT732
EAN 3606480687228
Description
HMIGTU - grafiske operatørterminaler med trykkfølsom skjerm Terminalene settes sammen av en prosessordel (box) og en skjerm. Alle kombinasjoner av boxer skjermer kan benyttes. Det finnes to typer prosessorer: Premium, med proprietært operativsystem for visning av Vijeo Designer applikasjoner Open, med Win 7e operativsystem for Windows funksjoner og Vijeo Designer applikasjoner Skjermene leveres i to versjoner: Avansert, med skjermstørrelser 7", 10" og 12", Alle er i 16:9 format og har singletouch farge skjerm (262k farger) Smart, med skjermstørrelser 10,4", 12,1" og 15", Alle er i 4:3 format og har multitouch farge skjerm (16M farger) Terminalene er designet for å kunne brukes på skip. De oppfyller EMC krav som stilles til utstyr som skal monteres på bro og skjermene har LCD bakgrunnsbelysning som kan dimmes. Smart skjermene har lysstyrke sensor som kan automatisk styre lysstyrken på skjermen. Kommunikasjonsporter: 2 stk Ethernet porter (10/100/1000Base-T), separate IP adresser, 2 stk multiprotokoll seriekommunikasjonsporter, 2-4 stk USB type A port, USB type mini-B port. PC programvaren Vijeo Designer versjon 6. SP1 eller høyere brukes for å programmere terminalene.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Industrial Ethernet | 0 |
| Anzahl der Schnittstellen PROFINET | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-232 | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-422 | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-485 | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell TTY | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen USB | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen parallel | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Wireless | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen sonstige | |
| Mit SW-Schnittstellen | |
| Unterstützt Protokoll für EtherCAT | |
| Unterstützt Protokoll für TCP/IP | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS | |
| Unterstützt Protokoll für ASI | |
| Unterstützt Protokoll für KNX | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | |
| Unterstützt Protokoll für Data-Highway | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet | |
| Unterstützt Protokoll für SUCONET | |
| Unterstützt Protokoll für LON | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET CBA | |
| Unterstützt Protokoll für SERCOS | |
| Unterstützt Protokoll für Foundation Fieldbus | |
| Unterstützt Protokoll für EtherNet/IP | 1 |
| Unterstützt Protokoll für AS-Interface Safety at Work | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet Safety | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS-Safety | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIsafe | |
| Unterstützt Protokoll für SafetyBUS p | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | |
| Funkstandard Bluetooth | |
| Funkstandard WLAN 802.11 | |
| Funkstandard GPRS | |
| Funkstandard GSM | |
| Funkstandard UMTS | |
| IO-Link Master | |
| Ausführung des Displays | TFT |
| Mit Farbdisplay | 1 |
| Anzahl der Farben des Displays | |
| Anzahl der Graustufen/Blaustufen des Displays | |
| Bildschirmdiagonale | 15Zoll |
| Anzahl der Bildpunkte | |
| Nutzbarer Projektspeicher/Anwenderspeicher | -kByte |
| Mit nummerischer Tastatur | |
| Mit Alpha Tastatur | |
| Anzahl der Funktionstasten | |
| Anzahl der Tasten mit LED | |
| Anzahl der Systemtasten | |
| Touch-Technologie | Resistiv-Touch |
| Mit Meldungsanzeige | |
| Mit Meldesystem (inkl. Puffer und Quittierung) | |
| Prozesswertdarstellung (Ausgabe) möglich | |
| Prozesswertvorgabe (Eingabe) möglich | |
| Mit Rezepturen | |
| Anzahl der Ebenen | |
| Mit Druckausgabe | |
| Anzahl der Online-Sprachen | |
| Zusätzliche Softwarekomponenten | |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse I | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse II | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse III | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 1 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 2 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe A (Acetylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe B (Wasserstoff) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe C (Ethylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe D (Propan) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe E (Metallstäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe F (kohlenstoffhaltige Stäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe G (nicht leitende Stäube) | |
| Betriebstemperatur | -°C |
| Tragschienenmontage möglich | |
| Wand-/Direktmontage möglich | |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| Breite der Front | -mm |
| Höhe der Front | -mm |
| Einbautiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | HMIDT732 |
|---|---|
| EAN | 3606480687228 |
| ETIM | EC001412 |
| SCIP | f7bde1f0-e6bc-4b91-91d2-88584de513eb |
| ECLASS | eClass_10_AFX016003 |
| Weight | 4.5 kg |
| Weight (Package) | 6.36 kg |
Designations
Automation calculator Computer Control Industrial PC Industrial computer PC PC-based automation PC-based automation Panel PC Panel PC Personal computer Touch screen Visualization PC
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















