€36.01
% €66.05 (45.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014983 P/N: GV2K04 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric GV2K04 Pilzdrucktaster, NOT-AUS, Drehentriegelung"
Schneider Electric Mushroom Push Button, EMERGENCY STOP, Twist Release
Schneider Electric GV2K04
EAN 3389110733563
Description
Akcesoria do układów rozruchowych TeSys w obudowie, przycisk zatrzymania awaryjnego. Przycisk zatrzymania z główką grzybkową, Ø 40 mm, czerwony, z blokadą zapadkową i zwalnianiem przez obrót, dostarczany z zestawem uszczelniającym IP55 GV2E01. Do montażu w pustych obudowach LE1GVMEK, GV2MP, GV2MC (z wyjątkiem GV2MCK04, która jest już wyposażona) do użytku z termicznymi wyłącznikami magnetycznymi GV2ME (do zamówienia oddzielnie). Możliwość zamknięcia na kłódkę w pozycji O (OFF) za pomocą 1 kłódki (do zamówienia oddzielnie). Oznakowane ekologicznym znakiem Green Premium (RoHS/REACh).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | rot |
|---|---|
| Bauform der Linse | rund |
| Durchmesser der Kappe | 40mm |
| Lochdurchmesser | -mm |
| Breite der Öffnung | 73mm |
| Höhe der Öffnung | 48mm |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Bauform des Knopfes | hoch |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Beleuchtung | |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | |
| Werkstoff des Frontrings | |
| Farbe Frontring | |
| Geeignet für NOT-AUS | 1 |
| Art der Entriegelung | Dreh-Entriegelung |
Technical data
| P/N (Part Number) | GV2K04 |
|---|---|
| EAN | 3389110733563 |
| ETIM | EC001038 |
| ECLASS | eClass_10_AKF030014 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
Circuit Breaker Motor Circuit Breaker Motor Protection Motor Starter Overload Protection Protective Switch Short Circuit Protection
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















