€701.24
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014708 P/N: GBX080040K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric GBX080040K Getriebe m Geradeverzahnung GBX, Ø 80mm, Untersetzung 40:1 < 14°, 110 Nm"
Schneider Electric Gearbox with Straight Teeth GBX, Ø 80mm, Reduction 40:1 < 14°, 110 Nm
Schneider Electric GBX080040K
EAN 3606480388422
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium ILA, ILE, ILS-gamma, een aanbod van geïntegreerde aandrijvingen voor motion control. Deze planeettandwielkast heeft rechte tanden, gesmeerd voor het leven. De externe diameter van de versnellingsbak is 80mm. Deze versnellingsbak moet de snelheden en koppels van motoren aanpassen. Deze versnellingsbak heeft een reductieverhouding van 40/1, maximale axiale kracht (Fa) van 1200N bij 100RPM en een continu uitgangskoppel van 110N.m bij 100RPM bij 30°C. Het biedt een levensduur van ongeveer 30000 uur bij 100RPM bij 30°C. Het is een product met een IP54-rating. De behuizing is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium. Het weegt 2.6kg. Het kan in elke positie worden gemonteerd. Lexium-geïntegreerde aandrijvingen worden gebruikt om gedecentraliseerde motion control oplossingen te creëren in zeer compacte eenheden. Geïntegreerde aandrijvingen voor motion control met stappenmotor, servo of borstelloze DC-motor.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | GBX080040K |
|---|---|
| EAN | 3606480388422 |
| ETIM | EC002584 |
| SCIP | 7c9e597c-8ccc-4daf-95fb-5d67fc70d561 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 2.45 kg |
| Weight (Package) | 2.45 kg |
Designations
Accessories for Controls Adapter Battery/Accumulator Catalog Coding Profile Connection Cable Connector Cover End Plate Fuses Getting Started Key Labeling Field Manual Plug Set Protective Cap Standing Collection
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























