€701.24
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810014707 P/N: GBX080032K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric GBX080032K Getriebe m Geradeverzahnung GBX, Ø 80mm, Untersetzung 32:1 < 14°, 120 Nm"
Schneider Electric Gearbox with Straight Teeth GBX, Ø 80mm, Reduction 32:1 < 14°, 120 Nm
Schneider Electric GBX080032K
EAN 3606480388415
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 32-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Deze planeettandwielkast heeft rechte tanden, gesmeerd voor het leven. De externe diameter van de versnellingsbak is 80mm. Deze versnellingsbak moet de snelheden en koppels van motoren aanpassen. Deze versnellingsbak heeft een reductieverhouding van 32/1, maximale axiale kracht (Fa) van 1200N bij 100RPM en een continu uitgangskoppel van 120N.m bij 100RPM bij 30°C. Het biedt een levensduur van ongeveer 30000 uur bij 100RPM bij 30°C. Het is een product met een IP54-rating. De behuizing is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium. Het weegt 2.6kg. Het kan in elke positie worden gemonteerd. Het Lexium 32-gamma combineert servoaandrijvingen met motoren om tegen de juiste prijs de juiste stroom, prestaties en functionaliteit te bieden. Lexium 32 vereenvoudigt alle aspecten in de levenscyclus van de machine, van engineering tot onderhoud.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | GBX080032K |
|---|---|
| EAN | 3606480388415 |
| ETIM | EC002584 |
| SCIP | 7c9e597c-8ccc-4daf-95fb-5d67fc70d561 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 2.43 kg |
| Weight (Package) | 2.43 kg |
Designations
Adapter Battery/Accumulator Catalog Coding Profile Connection Cable Connector Control System Accessories Cover End Plate Fuses Getting Started Key Labeling Field Manual Plug Set Protective Cap Stand Collection
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























