€701.24
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014705 P/N: GBX080020K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric GBX080020K Getriebe m Geradeverzahnung GBX, Ø 80mm, Untersetzung 20:1 < 14°, 120 Nm"
Schneider Electric Gearbox with Straight Teeth GBX, Ø 80mm, Reduction 20:1 < 14°, 120 Nm
Schneider Electric GBX080020K
EAN 3606480388392
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Deze planeettandwielkast heeft rechte tanden, gesmeerd voor het leven. De externe diameter van de versnellingsbak is 80mm. Het is een versnellingsbak met een reductieverhouding van 20/1, maximale axiale kracht (Fa) van 1200N bij 100RPM en een continu uitgangskoppel van 120N.m bij 100RPM bij 30°C. Het biedt een levensduur van ongeveer 30000 uur bij 100RPM bij 30°C. Het is een product met een IP54-rating. De behuizing is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium. Hij weegt 6 kg. Dit product is compatibel met servomotoren en Lexium servo-aandrijvingen. Het kan in elke positie worden gemonteerd. De SD3 is een universeel toepasbare stappenmotoraandrijving. Het pakket is binnen een zeer korte periode klaar voor gebruik. Verbind de stappenmotor met de drive, stel de stroom en de stappenresolutie in. Stappenaandrijvingen en stappenmotoren voor motion control.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | GBX080020K |
|---|---|
| EAN | 3606480388392 |
| ETIM | EC002584 |
| SCIP | 7c9e597c-8ccc-4daf-95fb-5d67fc70d561 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 2.4 kg |
| Weight (Package) | 2.4 kg |
Designations
Adapter Battery/Accumulator Catalogue Coding Profile Connection Cable Connector Control System Accessories Cover End Plate Fuses Getting Started Key Labeling Field Manual Plug Set Protective Cap Stand Collection
Login
No reviews found. Share your insights with others.





























