€701.24
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014704 P/N: GBX080016K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric GBX080016K Getriebe m Geradeverzahnung GBX, Ø 80mm, Untersetzung 16:1 < 14°, 120 Nm"
Schneider Electric Gearbox with Straight Gears GBX, Ø 80mm, Reduction 16:1 < 14°, 120 Nm
Schneider Electric GBX080016K
EAN 3606480388385
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium SD3-gamma, een aanbod van 3fasige stappenaandrijvingen en stappenmotoren. Deze planeettandwielkast heeft rechte tanden, gesmeerd voor het leven. De externe diameter van de versnellingsbak is 80mm. Deze versnellingsbak moet de snelheden en koppels van motoren aanpassen. Deze versnellingsbak heeft een reductieverhouding van 16 per 1, maximale axiale kracht van 1200N bij 100RPM, een continu uitgangskoppel van 120N.m bij 100RPM bij 30gradenC. Het biedt een levensduur van ongeveer 30000 uur bij 100RPM bij 30gradenC. Het is een product met een IP54-rating. De behuizing is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium. Het weegt 2.6kg. Het kan in elke positie worden gemonteerd. De SD3 is een universeel toepasbare stappenmotoraandrijving. Stappenaandrijvingen en stappenmotoren voor motion control.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | GBX080016K |
|---|---|
| EAN | 3606480388385 |
| ETIM | EC002584 |
| SCIP | 7c9e597c-8ccc-4daf-95fb-5d67fc70d561 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 2.4 kg |
| Weight (Package) | 2.4 kg |
Designations
Accessories for Controllers Adapter Battery/Battery Pack Catalog Coding Profile Collection Stand Connection Cable Connector Connector Set Cover End Plate Fuses Getting Started Key Labeling Field Manual Protective Cap
Login
No reviews found. Share your insights with others.






























