€701.24
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014702 P/N: GBX080012K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric GBX080012K Getriebe m Geradeverzahnung GBX, Ø 80mm, Untersetzung 12:1 < 14°, 120 Nm"
Schneider Electric Gearbox with Straight Teeth GBX, Ø 80mm, Reduction 12:1 < 14°, 120 Nm
Schneider Electric GBX080012K
EAN 3606480388361
Description
Dit product behoort tot het gamma van Lexium SD3 & Motors 3-fasige stappenaandrijvingen en stappenmotoren. Deze planeettandwielkast heeft rechte tanden, gesmeerd voor het leven. Deze externe diameter van de versnellingsbak is 80mm. Planetaire tandwielkast wordt gebruikt als snelheidsverlagers, of om motoren te vertragen en hun koppel te verhogen. Het is een versnellingsbak met een reductieverhouding van 8/1, maximale axiale kracht (Fa) van 1200N bij 100RPM en een continu uitgangskoppel van 120N.m bij 100RPM bij 30°C. Het biedt een levensduur van ongeveer 30000 uur bij 100RPM bij 30°C. Het is een product met een IP54-rating. De behuizing is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium. Het weegt 2.6kg. Deze planeettandwielkast is ontworpen voor Lexium SD3 stappenmotoraandrijvingen en geschikt voor korte afstand positionering, zoals labelling. Deze versnellingsbak is ontworpen in overeenstemming met de vereisten van de RoHS-richtlijn (Europese Richtlijn 2011/65/EU, 2015/863/EU, 2017/2102/EU). Dit product is compatibel met Lexia stappenmotoren en servomotoren. Het kan in elke positie worden gemonteerd. Lexium SD3 & BRS3, Driefasig bereik tot 19,7Nm met hoge nauwkeurigheid en hoog koppel bij lage draaisnelheden. De SD3 is een universeel toepasbare stappenmotoraandrijving. Sluit de stappenmotor aan op de drive, stel de stroom en de stappenresolutie in, deze is gereed.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | GBX080012K |
|---|---|
| EAN | 3606480388361 |
| ETIM | EC002584 |
| SCIP | 7c9e597c-8ccc-4daf-95fb-5d67fc70d561 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 2.39 kg |
| Weight (Package) | 2.39 kg |
Designations
Adapter Battery/Battery Pack Catalog Coding Profile Collection Stand Connection Cable Connector Set Control System Accessories Cover End Plate Fuses Getting Started Key Labeling Field Manual Plug Protective Cap
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















