€404.31
% €487.90 (17.13% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014531 P/N: EVP1CNS32122 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric EVP1CNS32122 Ladekabel T2-T2 7,4kW-1ph (32A) 5m"
Schneider Electric Charging Cable T2-T2 7.4kW-1ph (32A) 5m
Schneider Electric EVP1CNS32122
EAN 3606480703263
Description
Dit EVlink-kabelaccessoire is een enkelfasige oplaadkabel die kan worden aangesloten op een elektrisch voertuig. Het kan een In nominale stroom van 32A leveren bij een in de VS nominale voedingsspanning van 220 VAC tot 240 VAC. De frequentie is 50Hz tot 60Hz. De kabellengte is 5m. Zowel aan het einde van het oplaadstation als aan het einde van het voertuig heeft de kabel een T2-connector met verzilverde contacten die de oververhitting beperken. De IP beschermingsgraad is IP44. De IK-beschermingsgraad is IK10. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -30°C en 50°C. De bewaartemperatuur ligt tussen -40°C en 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Stromart | AC 1-phasig |
|---|---|
| Anzahl der Kommunikationsleiter | 1 |
| Ausführung Fahrzeugseite | Typ 2 |
| Ausführung Infrastrukturseite | Typ 2 |
| Mit Incable Control Box (ICCB) | |
| Lademodus | Mode 3 |
| Nennstrom | 32A |
| Nennspannung | 240V |
| Mit Temperatursensor | |
| Kabellänge | 5m |
| Kabeltyp | gerade |
| Kontaktmaterial | sonstige |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | versilbert |
Technical data
| P/N (Part Number) | EVP1CNS32122 |
|---|---|
| EAN | 3606480703263 |
| ETIM | EC002897 |
| SCIP | 8e1f5fe5-e420-494e-86aa-24ecfc5c83fe |
| ECLASS | eClass_10_AFX249003 |
| Weight | 2.41 kg |
| Weight (Package) | 2.41 kg |
Designations
E-mobility charging cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















