€591.67
% €714.00 (17.13% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810037103 P/N: EVH5A22N2S Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric EVH5A22N2S Smarte Wallbox Schneider Charge, 22kW, T2 Steckdose, 6mA Erkennung, Innen/Außen, Wi-Fi, App-Steuerung"
Schneider Electric Schneider Charge 3f 22kW T2S, DD
Schneider Electric EVH5A22N2S
EAN 3606486846162
Description
Schneider Charge to ścienna stacja ładowania zgodna z normą IEC61851-1, która może być wykorzystana do ładowania wszystkich pojazdów elektrycznych i hybryd typu plug - in, które posiadają wtyczkę lub gniazdo T2 (Mennekes). Stopień ochrony: IP54 dla wersji z kablem T2, IP55 dla wersji z gniazdem T2. Wytrzymałość mechaniczna: IK10. Temperatura pracy: od -30°C do 45°C. Gniazdo T2S jest zamontowane na froncie ładowarki. Nominalna moc wyjściowa wynosi 22 kW. Produkt jest dostarczany w wersji jednofazowej (1P+N) lub trójfazowej (3P+N) w zależności od numeru katalogowego ładowarki. Znamionowe prądy ładowania wynoszą odpowiednio 16A/32A przy napięciu 230V AC/400V AC i częstotliowści 50/60Hz. Można stosować z systemem zasilania TN-S, TT lub IT. Stacja ładowania jest łatwa w montażu (nie wymaga specjalistycznych narzędzi). Rekomendowane jest wykorzystanie jej do użytku prywatnego w domu, gdzie może być zamontowana np. w garażu lub na ścianie zewnętrznej budynku. Wymiary: (szer.) 244 mm x (wys.) 352 mm x (gł.) 117 mm. Waga produktu: 3,2 kg. Kolor: biały (RAL 9003) i zielony. Wyposażona jest we wbudowany detektor upływu prądów stałych RDC-DD 6mA. Stacja ładowania nie posiada systemu kontroli dostępu. Dioda LED zmienia kolor pomiędzy czerwonym, zielonym i niebieskim, aby zasygnalizować stan ładowarki i odpowiednio status ładowania bezpośrednio na urządzeniu. Pozwala na dostosowanie w czasie rzeczywistym maksymalnej mocy przydzielonej ładującemu się pojazdowi elektrycznemu, w zależności od rzeczywistego zużycia energii w domu i dostosowanie obciążenia zgodnie z godzinami szczytu/poza szczytem przesłanymi przez protokół TIC. Stacja ładowania jest połączona z Wiser poprzez aplikację mobilną Schneider ElectricTM do zarządzania energią w budynkach mieszkalnych. Z łatwością uruchamia, monitoruje i zdalnie steruje ładowaniem. Do połączenia z systemem nadzoru/chmurą innej firmy można wykorzystać protokół komunikacyjny OCPP 1.6. Urządzenie może być również podłączone do domowego routera internetowego za pomocą Wi-Fi lub kabla Ethernet RJ45.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Anschluss Anlagenseite | sonstige |
|---|---|
| Eingangsspannung | 230V |
| Frequenz | 50/60 Hz |
| Nennanschlussleistung | 22kW |
| Ausgangsspannung DC | -V |
| Max. Ausgangsstrom DC | -A |
| Anzahl der Ladepunkte | 1 |
| Max. Leistung pro Ladepunkt | 22kW |
| Breite | 244mm |
| Höhe | 342mm |
| Tiefe | 117mm |
| Montageart | Wandmontage |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 CCS | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 CCS | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 2 | 1 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB AC | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB DC | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen GB | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 3 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen CHAdeMO | 0 |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Mit Hausanschlusskasten (HAK) | 1 |
| Anzahl der Haushaltssteckdosen | 0 |
| Anzahl der FI-Schalter Typ A | 0 |
| Länge des Ladekabels | -m |
| Ladekabel dauerhaft verriegelbar an der Ladestation | |
| Anzahl der FI-Schalter Typ B | 0 |
| DC-Fehlerstromerkennung | 1 |
| Schützkontakt-Verschweiß-Erkennung | |
| Mit Leitungsschutzschalter | |
| Vernetzbar als Master | |
| Vernetzbar als Extender | |
| Vernetzbar über LAN | 1 |
| Vernetzbar über WLAN | 1 |
| LTE | |
| Funkstandard 5G | |
| Mit Energiezähler | |
| Mit Schlüsselschalter | |
| Mit integriertem RFID-Kartenleser | |
| NFC (Near Field Communication) | |
| Statisches Lastmanagement integriert | |
| Geeignet für dynamisches Lastmanagement | 1 |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) Version | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | |
| Mit Display | |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Kompatibel mit Apple HomeKit | |
| Kompatibel mit Google Assistant | |
| Kompatibel mit Amazon Alexa | |
| IFTTT-Unterstützung verfügbar | |
| Bedienung und Konfiguration über App | 1 |
| Export der Ladehistorie | 1 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt | -mm² |
| Backend im Lieferumfang enthalten | |
| Mit MID-kompatiblem Energiezähler | |
| Eichrechtskonform |
Technical data
| P/N (Part Number) | EVH5A22N2S |
|---|---|
| EAN | 3606486846162 |
| ETIM | EC002883 |
| SCIP | ab6451be-b3f4-4070-b9b6-e8f0e546f1eb |
| Weight | 4.76 kg |
| Weight (Package) | 4.76 kg |
Designations
Wiser cargador para auto eléctrico estación de carga conectada estación de carga evlink infraestructura de carga residencial vehículo eléctrico
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























