€8.43
% €8.56 (1.52% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014447 P/N: ENN05205 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ENN05205 Mureva BOX, Abzweigdose mit Klemmen, 7 Tüllen Ø25, 105x105x55mm"
Schneider Electric Mureva BOX, junction box with terminals, 7 glands Ø25, 105x105x55mm
Schneider Electric ENN05205
EAN 3295150052055
Description
Deze vierkante opbouwdoos ENN05205 wordt geleverd met 7 x 25 mm dichtingen, 6 schroefklemmen en kwartdraai schroefvaste afdekking Kleur grijs, afmetingen: breedte 105 mm, hoogte 105 mm, diepte 55 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 750 °C Materiaal: lichaam en afdekking PP (polypropyleen) Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten van het bedrijf, kunnen alle opbouwinstallaties gemaakt worden ongeacht de omgeving of de veiligheidsbehoeften De dozen zijn gemakkelijk te installeren, ze zijn stabiel en ze zijn halogeenvrij. U kunt deze aanpassen aan uw specifieke behoeften of ze kopen als complete aansluitdozen Als Mureva elektrische voedingen beschikbaar zijn, is geen enkele taak te veeleisend!
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Verbindungskasten |
|---|---|
| Max. Leiterquerschnitt | 25mm² |
| Bestückung | |
| Form | quadratisch |
| Montageart | universal |
| Montage im Erdreich | |
| Montage unter Wasser | |
| Für Rohrdurchmesser | 25 mm |
| Einführung von hinten | |
| Länge | 128mm |
| Breite | 128mm |
| Tiefe | 62mm |
| Durchmesser | -mm |
| Anreihbar | |
| Anzahl der Einführungen | 7 |
| Art der Gehäusedurchführung | Stufenmembran abschneidbar |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Halogenfrei | 1 |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Ausführung Deckel | Blinddeckel |
| Transparenter Deckel | |
| Deckelbefestigung | aufrastend |
| Vergießbar | |
| Mit Vergussmasse mitgeliefert | |
| Plombierbar | |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | -V |
| Funktionserhalt | ohne |
| Mit Abschirmung | |
| Witterungsbeständig | 1 |
| Einsatztemperatur | -25°C |
| Explosionsgeprüfte Ausführung | |
| Für Ex-Zone Gas | ohne |
| Für Ex-Zone Staub | ohne |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN05205 |
|---|---|
| EAN | 3295150052055 |
| ETIM | EC002600 |
| ECLASS | eClass_10_ACO130011 |
| Weight | 0.2 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
Box with lid Cable box Cable junction box Cable junction box Cable transition box Connection box Connection box Damp-proof junction box Distribution box Distribution box Distributor Distributor for fire alarm system Double cable junction box Empty cable junction/connection box Equipotential bonding box Equipotential bonding box Ex cable junction box Ex junction box Ex junction box Ex terminal box Explosion-proof junction box Explosion-proof junction box Explosion-proof terminal box Mini junction box Patch distributor Pre-equipped cable junction/connection box Safety box Terminal box Transition box Transition box for illumination cable box compensation box earthing material housing for mounting on wall/ceiling junction box junction box junction box for illumination cable junction box with function maintenance
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















