€10.24
% €10.39 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014445 P/N: ENN05175 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ENN05175 Mureva BOX, Sicherheitsabzweigdose, Drückplatte, 105x105x55mm"
Schneider Electric Mureva BOX, Safety Branch Box, Push Plate, 105x105x55mm
Schneider Electric ENN05175
EAN 3295150051751
Description
Deze rechthoekige kabeldoos voor opbouwmontage ENN05267 wordt geleverd met 10 x 25 mm dichtingen en kwartdraai schroefvaste afdekking Kleur grijs, afmetingen: breedte 172 mm, hoogte 129 mm, diepte 87 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 960 °C Materiaal: PP Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten van het bedrijf, kunnen alle opbouwinstallaties gemaakt worden ongeacht de omgeving of de veiligheidsbehoeften De dozen zijn gemakkelijk te installeren, ze zijn stabiel en ze zijn halogeenvrij. U kunt deze aanpassen aan uw specifieke behoeften of ze kopen als complete aansluitdozen Als Mureva elektrische voedingen beschikbaar zijn, is geen enkele taak te veeleisend!
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Verbindungskasten |
|---|---|
| Max. Leiterquerschnitt | -mm² |
| Bestückung | sonstige |
| Form | quadratisch |
| Montageart | Wand-/Deckenmontage |
| Montage im Erdreich | |
| Montage unter Wasser | |
| Für Rohrdurchmesser | 20/25 mm |
| Einführung von hinten | 1 |
| Länge | 87mm |
| Breite | 121mm |
| Tiefe | 121mm |
| Durchmesser | -mm |
| Anreihbar | |
| Anzahl der Einführungen | 13 |
| Art der Gehäusedurchführung | Vorprägung |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Halogenfrei | 1 |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | rot |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Ausführung Deckel | Blinddeckel |
| Transparenter Deckel | |
| Deckelbefestigung | geschraubt |
| Vergießbar | |
| Mit Vergussmasse mitgeliefert | |
| Plombierbar | |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | -V |
| Funktionserhalt | ohne |
| Mit Abschirmung | |
| Witterungsbeständig | 1 |
| Einsatztemperatur | -25°C |
| Explosionsgeprüfte Ausführung | |
| Für Ex-Zone Gas | ohne |
| Für Ex-Zone Staub | ohne |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN05175 |
|---|---|
| EAN | 3295150051751 |
| ETIM | EC002600 |
| ECLASS | eClass_10_ACO130011 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
Box Box with Lid Branch Box Branch Box for Illumination Cable Cable Box Cable Branch Box Cable Branch Double Box Cable Distribution Box Cable Transition Box Compensation Box Connection Box Damp Proof Distribution Box Distribution Box Distribution Box Distribution Box with Function Maintenance Distributor Distributor for Fire Alarm System Empty Cable Branch/Connection Box Enclosure for Wall/Ceiling Mounting Equipped Cable Branch/Connection Box Ex-Branch Box Ex-Cable Distribution Box Ex-Distribution Box Ex-Terminal Box Explosion Proof Branch Box Explosion Proof Distribution Box Explosion Proof Terminal Box Grounding Material Junction Box Miniature Branch Box Patch Distributor Potential Equalization Box Potential Equalization Distributor Safety Box Switch Box Terminal Box Transition Box Transition Box for Illumination Cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































