€0.07
% €0.10 (30% saved)
Available to order, delivery time: 1-2 Months
Art. No: WST8810014397 P/N: DZ5CEB007D Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CEB007D Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=14mm,DIN 46228-4,Leiterquerschnitt 0,75mm²,in Streifen zu 50 Stück,in Farbe Grau"
Schneider Electric Ferrules, standard version, 0.75mm2, grey
Schneider Electric DZ5CEB007D
EAN 3389110178371
Description
Linergy kabeluiteinde Enkele geïsoleerde zonder etikethouder. Het werd toegepast op een enkele geleider met 0,75 mm² kabeldoorsnede. Het heeft een grijze oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking via een dispenserverpakking en hoeveelheid per 10 sets van 50. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 0.75mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grau |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CEB007D |
|---|---|
| EAN | 3389110178371 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
End sleeve Ferrule Ferrules in strip form Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine-packed sleeve Marking flag ferrule Short circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















