€0.59
% €0.81 (27.16% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014350 P/N: DZ5CA352 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA352 Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=30mm,für Bezeichnungshalter,gemäß NF C 63-023,Leiterquerschnitt 35mm²,Rot"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. NF, 35mm2/AWG2, red, 20 pieces
Schneider Electric DZ5CA352
EAN 3389110535457
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor inklikbare etikethouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 35 mm². Het heeft een rode oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking door dispenserpack en hoeveelheid per 1 set van 20. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Deze is conform de NF C 63-023 standaard. Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 35mm² |
| Hülsenlänge | 16mm |
| Gesamtlänge | 30mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | rot |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 2 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA352 |
|---|---|
| EAN | 3389110535457 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0011 kg |
| Weight (Package) | 0.0011 kg |
Designations
End sleeve Ferrule Ferrule tape form Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine sleeve Marker flag ferrule Short-circuit-proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















