€0.23
% €0.31 (25.81% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014343 P/N: DZ5CA103D Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA103D Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=28mm,für Bezeichnungshalter,gemäß DIN 46228-4,Leiterquerschnitt 10mm²,Rot"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. to DIN, 10mm2/AWG8, red, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA103D
EAN 3389110211191
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor inklikbare etikethouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 10 mm². Het heeft een rode oppervlaktebehandeling. Het is lang formaat zonder etikethouder. Verpakking door dispenserpack en hoeveelheid per 1 set van 100. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Het systeem is conform de DIN 46228-4 standaard. Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 10mm² |
| Hülsenlänge | 18mm |
| Gesamtlänge | 28mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | rot |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 8 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA103D |
|---|---|
| EAN | 3389110211191 |
| ETIM | EC000005 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
band-form ferrule end sleeve ferrule ferrule with flag insulated ferrule insulated twin ferrule magazine sleeve short-circuit-proof ferrule sleeve twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















