€0.17
% €0.24 (29.17% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014341 P/N: DZ5CA102D Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA102D Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=22mm,für Bezeichnungshalter,gemäß DIN 46228-4,Leiterquerschnitt 10mm²,Rot"
Schneider Electric Ferrule DZ5 according to DIN, 10mm2/AWG8, red, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA102D
EAN 3389110211184
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor klem etikethouder Deze wordt toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 10 mm². Het heeft een rode oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking door dispenserverpakking en hoeveelheid per 1 set van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 10mm² |
| Hülsenlänge | 12mm |
| Gesamtlänge | 22mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | rot |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 8 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA102D |
|---|---|
| EAN | 3389110211184 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0005 kg |
| Weight (Package) | 0.0005 kg |
Designations
end sleeve ferrule ferrule in strip form ferrule with identification flag insulated ferrule insulated twin ferrule magazine sleeve short-circuit-proof ferrule sleeve twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















