€0.10
% €0.14 (28.57% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014333 P/N: DZ5CA025D Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA025D Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=14mm,mit Bezeichnungshalter,gemäß DIN 46228-4,Leiterquerschnitt 2,5mm²,Blau"
Schneider Electric Wire end ferrule DZ5 acc. to DIN, 2.5mm2/AWG14, blue, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA025D
EAN 3389110733099
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd markeerbaar met geïntegreerde markeerlabelhouder. Het werd toegepast op een enkele geleider met 2,5 mm² kabeldoorsnede. Het heeft een blauwe oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot met een geïntegreerde etikethouder. Het verpakken door koord van zakken en hoeveelheid per reeks is 10 reeksen van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 2.5mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | blau |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | 1 |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 14 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA025D |
|---|---|
| EAN | 3389110733099 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0002 kg |
| Weight (Package) | 0.0002 kg |
Designations
Ferrule Insulated twin wire end ferrule Insulated wire end ferrule Magazine-packed sleeve Short-circuit-proof wire end ferrule Sleeve Twin wire end ferrule Wire end ferrule Wire end ferrule in strip form Wire end ferrule with marking flag
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















