€0.09
% €0.12 (25% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014330 P/N: DZ5CA015 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA015 Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=14mm,mit Bezeichnungshalter,gemäß NF C 63-023,Leiterquerschnitt 1,5mm²,Schwarz"
Schneider Electric Ferrule DZ5 according to NF, 1.5mm2/AWG16, black, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA015
EAN 3389110535525
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd markeerbaar met geïntegreerde markeerlabelhouder. Deze werd toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 1,5 mm². Het heeft een zwarte oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot met een geïntegreerde etikethouder. Het verpakken door koord van zakken en hoeveelheid per reeks is 10 reeksen van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Het voldoet aan de norm NF C 63-023. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 1.5mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | schwarz |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | 1 |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 16 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA015 |
|---|---|
| EAN | 3389110535525 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Band-shaped ferrule Crimp terminal Ferrule Ferrule with identification flag Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine-packed sleeve Short-circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















