€0.08
% €0.11 (27.27% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014324 P/N: DZ5CA005 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA005 Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=14mm,mit Bezeichnungshalter,gemäß NF C 63-023,Leiterquerschnitt 0,5mm²,Weiß"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. NF, 0.5mm2/AWG22, white, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA005
EAN 3389110535495
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd markeerbaar met geïntegreerde markeertaghouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 0,50 mm². Het heeft een witte oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot met geïntegreerde etikethouder. Verpakking door reeks van zakken en hoeveelheid per set is 10 sets van 100. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Deze is conform de NF C 63-023 standaard. Het is UL-gecertificeerd. Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 0.5mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | sonstige |
| Halogenfrei | |
| Farbe | weiß |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | 1 |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 22 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA005 |
|---|---|
| EAN | 3389110535495 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
End Sleeve Ferrule Ferrule with marking flag Insulated Ferrule Insulated Twin Ferrule Magazine-fed Sleeve Reel-fed Ferrule Short-circuit proof Ferrule Sleeve Twin Ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















