€0.09
% €0.12 (25% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014323 P/N: DZ5CA003 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA003 Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=12mm,mit Bezeichnungshalter,gemäß NF C 63-023,Leiterquerschnitt 0,34mm²,Grün"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. to NF, 0.34mm2/AWG24, green, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA003
EAN 3389110535402
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd markeerbaar met geïntegreerde markeerlabelhouder. Het wordt toegepast op enige draad met 0.35 mm² kabeldwarsdoorsnede. Het heeft een groene oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot met een geïntegreerde etikethouder. Het verpakken door koord van zakken en hoeveelheid per reeks is 10 reeksen van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Het voldoet aan de norm NF C 63-023. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 0.34mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 12mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | sonstige |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grün |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | 1 |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 24 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA003 |
|---|---|
| EAN | 3389110535402 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
End sleeve Ferrule Ferrule with flag marker Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine-fed sleeve Reel-fed ferrule Short-circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















