€0.09
% €0.12 (25% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014322 P/N: DZ5CA002 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DZ5CA002 Linergy-TR Aderendhülse, isoliert,Länge=12mm,mit Bezeichnungshalter,gemäß NF C 63-023,Leiterquerschnitt 0,25mm²,Gelb"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. NF, 0.25mm2/AWG26, yellow, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA002
EAN 3389110535396
Description
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd markeerbaar met geïntegreerde markeerlabelhouder. Het wordt toegepast op enige draad met 0.25 mm² kabeldwarsdoorsnede. Het heeft een gele oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot met een geïntegreerde etikethouder. Het verpakken door koord van zakken en hoeveelheid per reeks is 10 reeksen van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Het voldoet aan de norm NF C 63-023. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 0.25mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 12mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | sonstige |
| Halogenfrei | |
| Farbe | gelb |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | 1 |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 26 |
Technical data
| P/N (Part Number) | DZ5CA002 |
|---|---|
| EAN | 3389110535396 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Band form ferrule End sleeve Ferrule Ferrule with marking flag Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazined sleeve Short-circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















