€10.52
% €15.47 (32% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014213 P/N: DF2EA16 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2EA16 Sicherungseinsatz NFC 14x51mm zylindrisch, aM 16A, ohne Anzeige"
Schneider Electric Fuse insert NFC 14x51mm cylindrical, aM 16A, without indicator
Schneider Electric DF2EA16
EAN 3389110502367
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een aM-zekering die alleen beschermt tegen magnetische overstroom, aangepast voor motorbeveiliging. De nominale stroom is 16 A en de maximale nominale spanning is 500 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type), met afmetingen van 14 mm x 51 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 14x51 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | aM (Teilbereichs-Schaltgeräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 1.05W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2EA16 |
|---|---|
| EAN | 3389110502367 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse insert Melting fuse
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















