€5.77
% €8.48 (31.96% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014208 P/N: DF2CN12 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2CN12 Sicherung DF2-CN, gG- Größe 10x38mm , zylindrisch -12A/500V, VE=10ST"
Schneider Electric Fuse DF2-CN, gG- Size 10x38mm, cylindrical -12A/500V, pack of 10
Schneider Electric DF2CN12
EAN 3389110502169
Description
Jest to wkład bezpiecznika NFC do bezpieczników rozłącznika GS Tesys. Jest to bezpiecznik gG, który chroni przed przeciążeniami termicznymi i prądami magnetycznymi, stosowany w standardowych zastosowaniach. Jego prąd znamionowy wynosi 12 A, a maksymalne napięcie znamionowe wynosi 500 VAC. Jest to bezpiecznik cylindryczny (typ NFC) o wymiarach 10 mm x 38 mm. Nie ma zaczepu wskazującego, kiedy bezpiecznik jest przepalony. Ten bezpiecznik jest sprzedawany w zestawie 10 części.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 12A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | gG (Ganzbereichs-Leitungsschutz/Ganzbereichs-Geräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 1.4W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2CN12 |
|---|---|
| EAN | 3389110502169 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Cartridge fuse Fuse Fuse cartridge Fuse element Fuse holder
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















