€5.77
% €8.48 (31.96% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014206 P/N: DF2CN08 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2CN08 Sicherung DF2-CN, gG- Größe 10x38mm , zylindrisch -8A/500V, VE=10ST"
Schneider Electric Fuse DF2-CN, gG- Size 10x38mm, cylindrical -8A/500V, pack of 10
Schneider Electric DF2CN08
EAN 3389110502121
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een gG-zekering-verbinding die tegen thermische overbelasting en magnetische overstroom beschermt, die in standaardtoepassingen wordt gebruikt. De nominale stroom is 8 A en de maximale nominale spanning is 500 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 10 x 38 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 8A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | gG (Ganzbereichs-Leitungsschutz/Ganzbereichs-Geräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 1.15W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2CN08 |
|---|---|
| EAN | 3389110502121 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
fuse fuse cartridge fuse element fuse holder melting fuse
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















