€5.77
% €8.48 (31.96% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014191 P/N: DF2CA005 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2CA005 Sicherungseinsatz NFC 10x38mm, zylindrisch, aM 0,5A, ohne Anzeige"
Schneider Electric Fuse link NFC 10x38mm, cylindrical, aM 0.5A, without indicator
Schneider Electric DF2CA005
EAN 3389110501902
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een aM-zekering die alleen beschermt tegen magnetische overstroom, aangepast voor motorbeveiliging. De nominale stroom is 0,5 A en de maximale nominale spanning is 500 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 10 x 38 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 0.5A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | aM (Teilbereichs-Schaltgeräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 0.07W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2CA005 |
|---|---|
| EAN | 3389110501902 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse link Melting fuse
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















