€77.27
% €132.09 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014087 P/N: CCT15338 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric CCT15338 Mechanische Zeitschaltuhr, IH 60mn 1c SRM, 60min, ohne Speicher"
Schneider Electric Mechanical Timer Switch, IH 60mn 1c SRM, 60min, without Memory
Schneider Electric CCT15338
EAN 3606480179563
Description
Acti 9 - Mechanische tijdschakelaar - 60mn - 1c - SRM. Schakel de belastingen automatisch in en uit volgens het programma dat wordt ingevoerd door de gebruiker die ze toepast op een cyclus-uurprogramma. Hetzelfde programma wordt uur na uur herhaald (IH 60mn). Het programma kan worden overschreven. Nominale spanning (Ue): 230 V AC, +10%, -15%, 50/60 Hz. Verbruik 1 VA. Bedrijfstemperatuur -20°C tot +55°C. Breedte (modules van 9 mm): 6. Beschermingsgraad: IP20B. Nominaal uitgangscontact 250 V: 16 A cos Phi 1. 4 A cos Phi 0,6. Aantal schakeloperaties: 48 AAN - 48 UIT. Schakelnauwkeurigheid: ±1 s per dag bij 20°C. Programmering op hoofdsegmenten: 96
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montageart | DIN-Schiene |
|---|---|
| Anzahl der Kanäle | 1 |
| Versorgungsspannung | 230V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Frequenz der Versorgungsspannung | 50Hz |
| Gangreserve in Stunden | |
| Gangreserve in Jahren | |
| Ganggenauigkeit pro Tag | -s |
| 60 min Programm | 1 |
| 24 h Programm | |
| Wochenprogramm | |
| Jahresprogramm | |
| Netzsynchron | |
| Quarzgesteuert | |
| Kontaktausführung | Wechsler |
| Kürzeste Schaltzeit Kanal 1 | 0.625min |
| Kürzeste Schaltzeit Kanal 2 | -min |
| Programmscheibenteilung 1 | 0.625min |
| Programmscheibenteilung 2 | -min |
| Automatische Sommer-/Winterzeitumstellung | |
| Geeignet für Handbedienung | 1 |
| Schaltungsvorwahl | 1 |
| Nennschaltstrom bei 250 V AC | 10A |
| Max. Schaltleistung LED | -W |
| Potentialfreier Schaltkontakt | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Breite in Teilungseinheiten | 3 |
| Breite | 54mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 66mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | CCT15338 |
|---|---|
| EAN | 3606480179563 |
| ETIM | EC002304 |
| SCIP | 5c23d91a-4c63-483e-b70a-45310671b035 |
| ECLASS | eClass_10_ACN651011 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
Analog Distribution Timer Analog Timer for DIN Rail Analog Timer for Front Panel Mounting Distribution Timer Time Switch Timer Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















