€158.90
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810011745 P/N: BMXFTW501S Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXFTW501S Geschirmter Kabelsatz, 20-Wege-Klemme, 1 Ende lose Kabel- für M340 E/A, 5m"
Schneider Electric Shielded Cable Set, 20-Way Terminal, 1 End Loose Cable - for M340 I/O, 5m
Schneider Electric BMXFTW501S
EAN 3595863920437
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een gangbaar platform van modules voor Modicon M580- en M340 Programmable Automation Controllers (PAC). Deze snoerset is een accessoire voor I/O-module. De lengte van deze kabel is 5m. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Het is voorzien van vrij-eind kleur-gecodeerde vliegende lood (overeenkomstig DIN 47100) en 20-manier verwijderbaar klemmenblok voor modulekant. Het weegt 0,7 kg. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Deze snoerset is compatibel met de Modicon X80 BMXAMO0210 analoge uitgangsmodule, Modicon X80 BMXAMM0600 analoge I/O module en Modicon X80 BMXAMO0210 analoge uitgangsmodule. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXFTW501S |
|---|---|
| EAN | 3595863920437 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.7 kg |
| Weight (Package) | 0.74 kg |
Designations
BMX Control Modicon Modicon X80 PLC PLC X80 X80 I/O tier X80 IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























